Mercedes-Benz продемонстрував можливості нового позашляховика EQG > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz продемонстрував можливості нового позашляховика EQG

Електричний «Гелендваген» уперше продемонстрував свої можливості на публіці. Mercedes-Benz EQG надійде в продаж із 2024 року, але його прототипи вже активно випробовують, і проведені демонстраційні заїзди на авто. Про це повідомляє видання Autocar.

Тестові зразки Mercedes-Benz EQG закрили камуфляжем. Утім, раніше електричний «Гелендваген» уже розсекретили, причому це сталося в Києві – в Україну позашляховик привезли для рекламних зйомок. Від стандартної моделі електрокар відрізнятиметься дизайном решітки радіатора, бамперів і оптики.

У межах демонстрації електромобіль Mercedes-Benz EQG продемонстрував хорошу прохідність на бездоріжжі та показав «танковий» розворот на місці.

Таких здібностей досягли завдяки інноваційній силовій установці. Електрокар «Гелендваген» отримав відразу чотири мотори (по одному на колесо) здатні імітувати блокування диференціалів. До того ж задні колеса повертаються.

Точні характеристики Mercedes EQG поки що не розголошують. Утім, розробники заявили, що потужність електрокара перевищить 600 к.с.. Позашляховик отримає батарею ємністю близько 100 кВт.год, а його запас ходу становитиме не менше 500 км.

admin

Наверх