Mercedes-Benz представив нову військову вантажівку > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz представив нову військову вантажівку

Представлений в Абу-Дабі Zetros 3351 A 6×6 підтверджує репутацію Zetros як екстремальної «робочої конячки», яка без зусиль справляється з вибоїнами і ямами, горами і холмами, піском, пилом, холодом і спекою. В особливості це відноситься до першої версії автомобіля з безкамерними шинами розміром 525 в поєднанні з автоматичною системою контролю тиску в шинах.

Шасі, представлене на IDEX 2023, оснащене потужним рядним шестициліндровим двигуном OM 460 Euro V робочим об’ємом 12,8 л. Дизельний двигун розвиває вражаючу потужність 510 к.с. і обертовий момент 2400 Нм. Автоматична коробка передач 4500 SP забезпечує ще більшу динаміку автомобіля. Шестиступенчатая коробка передач, вперше представлена в 2021 році, забезпечує більш швидку і в той же час більш м’яке рушання з місця і прискорення без переривання тягових зусиль завдяки повністю автоматичному вибору передачі в багатьох ситуаціях. Це, в свою чергу, полегшить водію успішне і плавне управління транспортним засобом.

Розміри трьохвісного Zetros становлять 9216x2800x2991 міліметрів при колісній базі 4 450 міліметрів. Порівняно коротка колісна база призводить до більшого кута рампи і, таким чином, оптимізує керованість на бездорожжі. Автомобіль має дозволену повну масу 33 тонни (7,5 тонни на передню вісь і по 13 тонн на дві задні осі) і повну масу автопоїзду 120 тонн. В кабіні з центральним сидінням можуть розміститися три людини.

Кузов-платформа EMPL без кручення дозволяє використовувати Zetros 3351 A 6x;6 в різноманітних сферах – будь то транспортування людей, матеріалів або контейнерів. Однак також можливі, наприклад, встановлення корпусів баків для води або паливних баків.

admin

Наверх