Mercedes-Benz покаже низку новинок для будівельного сегмента > Gercek Tesisat

Mercedes-Benz покаже низку новинок для будівельного сегмента

На найбільшій міжнародній виставці будівельної техніки Bauma-2022, яка відбудеться в Мюнхені з 24 до 30 жовтня, компанія Mercedes-Benz Trucks покаже багато цікавого.

Почнемо з того, що на вантажівках Actros і Arocs з’явиться двигун OM 471 третього покоління, який забезпечує меншу сукупну вартість володіння (ТСО). Тут встановлюється новий турбокомпресор, який пропонується в двох варіантах, залежно від типу перевезень: для магістральних тягачів – з оптимальною витратою палива, і для машин будівельного сегмента, які потребують високої продуктивності.

З’явиться і нова система керування автоматичною трансмісією – PowerShift Advanced, яка завдяки більш точному вибору передач дає змогу розганяти багатотонний автомобіль плавніше і швидше. Також інші налаштування отримає і педаль акселератора: більш чутлива вгорі вона полегшить маневрування, а більш чуйна внизу – поліпшить динаміку під час роботи з вантажем.

На стенді представлять і вантажівки з фірмовими «фішками» для будівельного сегмента. По-перше, це гідравлічно підключається передній привод-HAD (Hydraulic Auxiliary Drive), який можна задіяти на швидкостях до 30 км/год. А по-друге, зчеплення з турбодетандером – TEC (Turbo Retarder Clutch), де ретардер і гідродинамічна пускова муфта об’єднані. Це дає змогу ефективніше гальмувати на спусках з важким вантажем – з гальмівною потужністю ретардера в 476 к.с. і моторного гальма в 646 к.с.

Модель Arocs також отримає посилену, 10-тонну передню вісь, що дасть змогу встановлювати на шасі важче будівельне спецобладнання.

А для моделей Actros і Arocs підготовлені нові фари головного світла з LED «віями», а як опція стане доступна і повністю світлодіодна оптика.

Крім того, на Bauma-2022 Mercedes-Benz Trucks презентує електричну вантажівку eActros із самоскидним обладнанням Meiller і Palfinger та електричною коробкою відбору потужності eWorX, а також систему камер замість дзеркал MirrorCam другого покоління.

admin

Наверх