Mazda CX-80 добереться до Європи в 2023 році > Gercek Tesisat

Mazda CX-80 добереться до Європи в 2023 році

У 2023 році в Європі почнуться продажі нового 7-місного кросовера Mazda CX-80. Про це повідомив британський офіс компанії Mazda.

Очікується, що Mazda CX-80 буде технічно схожа на Mazda CX-60. Відрізнятися один від одного вони будуть дизайном та розміром. Які розміри будуть у CX-80? Це ще невідомо. Для порівняння, довжина CX-60 складає 4740 мм, а колісна база – 2870 мм. У CX-60 два ряди сидінь, а у Mazda CX-80 буде три ряди сидінь.

CX-80 побудують на новій задньопривідній платформі з поздовжнім розташуванням двигуна. Її Mazda створила за допомогою інженерів компанії Toyota.

У лінійку двигунів цього сімейного японського кросовера увійдуть чотири- та шестициліндрові бензинові та дизельні турбомотори сімейств Skyactiv-X та Skyactiv-D. Покупцям також запропонують версію з «м’якою» гібридною силовою установкою (вона матиме 48-вольтовий стартер-генератор). Яка потужність буде у цих моторів і у гібридної версії – ще не відомо. За чутками, до 400 к.с.

Цікаво, що Mazda позиціонуватиме CX-80 як преміальний кросовер. Це означає, що вже у стандартній комплектації він отримає великий набір обладнання та сучасних технологій. І, звісно, ??у салоні будуть використані високоякісні матеріали.

admin

Наверх