Mazda назвала терміни початку випуску роторного двигуна > Gercek Tesisat

Mazda назвала терміни початку випуску роторного двигуна

Mazda визначилася з термінами відновлення виробництва роторно-поршневих двигунів – їх випуск розпочнеться вже у другій половині 2022 року. Агентство Nikkei уточнює, що роторний двигун стане частиною гібридної установки послідовного типу, яку першим отримає кросовер MX-30. Передбачається, що із такою установкою запас ходу моделі подвоїться. У перспективі гібридну установку з РПД отримають інші моделі Mazda.

Про те, що Mazda працює над гібридною силовою установкою на основі роторного двигуна, стало відомо ще в 2019 році. Тепер же з’ясувалося, що йдеться про гібрид послідовного типу – тобто двигун через генератор заряджатиме тягові батареї, які живлять електромотор.

Більше подробиць про нову установку РПД з’явиться ближче до прем’єри оновленого MX-30. Сама модель представлена ??на ринку з 2020 року та побудована на базі CX-30. Кросовер доступний у кількох версіях, у тому числі зі 145-сильним дволітровим бензиновим двигуном і 24-вольтовим стартер-генератором або з електричною установкою. Останній комплектується батарею ємністю 35 кіловат-годин, а на одній зарядці він проїжджає близько 250 кілометрів.

Повертаючись до роторних двигунів, останнім автомобілем Mazda з ним була RX-8. Але після посилення екологічних норм у Європі японська марка була змушена припинити продаж цієї моделі – останній серійний автомобіль зійшов з конвеєра в 2012 році.

admin

Наверх