MAN повідав про запуск глобального електричного автобуса eBus > Gercek Tesisat

MAN повідав про запуск глобального електричного автобуса eBus

Компанія MAN Truck & Bus наступного року презентує прототип так званого глобального електричного автобуса – шасі eBus, яке допоможе зміцнити позиції на міжнародному ринку. В його основі закладені вузли і агрегати від серійної міської моделі MAN Lion’s City E, на яку вже надійшло замовлень з різних країн Європи на понад 1000 од.

Це, передусім, центральний електродвигун на задній осі, а також акумуляторна технологія Volkswagen Group. До вже відомих за моделлю Lion’s City E батарей типу NMC (літій-нікель-марганець-кобальт-оксидним) додадуться нові – LFP (літій-ферофосфатні), які дадуть змогу збільшити запас ходу і тим самим задовольнити запити міжміських перевізників.

Двовісне шасі MAN eBus буде доступне в двох виконаннях: низькопідлоговому – для міста і з високим рівнем підлоги – під міжміські маршрути. Для успішного просування нового шасі по всьому світу MAN Truck & Bus залучить розгалужену мережу місцевих кузовобудівних компаній. Шасі буде пропонуватися не тільки з лівим, а й з правим розташуванням керма, що вельми актуально для Сінгапуру, Південної Африки, Австралії та Нової Зеландії, де вже сьогодні експлуатується велика кількість автобусів на шасі MAN.

Серійне виробництво шасі eBus розпочнеться в 2024 році на польському заводі MAN Truck & Bus в Стараховицах, там же, де сьогодні випускають низькопідлогові Автобуси MAN Lion’s City E.

admin

Наверх