Lucid відкличе всі електромобілі Air, що вийшли в 2022 році, через проблеми з проводкою > Gercek Tesisat

Lucid відкличе всі електромобілі Air, що вийшли в 2022 році, через проблеми з проводкою

Національне управління безпекою руху на трасах міністерства транспорту США (NHTSA) повідомило у середу виробника електромобілів Lucid Motors про необхідність відкликання 1117 транспортних засобів через проблеми з проведенням дисплея.

Згідно зі звітом регулятора, джгут дротів дисплея може бути закріплений неправильно, що може призвести до його виходу з ладу. Отже, ці автомобілі не відповідають вимогам пункту № 101 «Управління та дисплеї» Федеральних стандартів безпеки транспортних засобів (Federal Motor Vehicle Safety Standards).

Оскільки дисплеї Air відображають важливу для водія інформацію, включаючи показники швидкості, пробігу, а також індикатори перемикання передач та системи попередження, цей дефект може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Як стверджує ресурс Lucid Insiders, компанія змінила скляний навіс у нових автомобілів, щоб запобігти можливим проблемам через незакріплені проводи.

Відклик, як повідомляється, поширюється на всі моделі Air Dream Edition та Grand Touring, випущені у 2022 році. Розсилання офіційних повідомлень заплановане на 20 червня. NHTSA повідомило, що дилери Lucid перевірять автомобілі і при необхідності безкоштовно закріплять джгут дротів. Це буде друге відкликання автомобілів за коротку історію компанії. Перший відклик, оголошений у лютому 2022 року, був пов’язаний із дефектом підвіски.

Раніше цього тижня Lucid провела церемонію підписання укладеної у лютому 2022 року угоди з організаціями Саудівської Аравії щодо будівництва в країні заводу з виробничою потужністю 155 000 електромобілів на рік. Передбачається, що в рамках угоди Lucid отримає фінансування в межах $3,4 млрд. протягом наступних 15 років.

admin

Наверх