Lincoln оновив компактний кросовер Corsair > Gercek Tesisat

Lincoln оновив компактний кросовер Corsair

Компанія Lincoln представила кросовер Corsair 2023 модельного року. Автомобіль трохи змінився зовні, втратив один з двигунів, але отримав трасовий напівавтопілот під назвою ActiveGlide 1.2. 

Компактний кросовер Lincoln Corsair випускається з 2019 року та пропонується з трьома двигунами на вибір. Це «турбочетвірки» 2.0 і 2.3 потужністю 254 і 299 кінських сил відповідно і гібридна установка на базі «атмосферника» 2.5, що розвиває 270 сил. Початковий мотор пропонується з переднім та повним приводом, решта – тільки з повним. Версій у Corsair три: Standard, Reserve та Grand Touring.

Після оновлення позашляховик втратив двигун об’ємом 2,3 літра. Зате в оснащенні з’явився трасовий напівавтопілот ActiveGlide 1.2 (він же фордівська BlueCruise), який не вимагає постійно тримати руки на кермі. Тепер електроніка сама пропонує змінити смугу руху у млявому трафіку; вміє триматися подалі від великовантажів і пригальмовує перед кривими малого радіусу, водночас повідомляючи водія про необхідність зменшити швидкість.

Для Corsair доступні два нових кольори кузова та салону, а також мультимедіа Sync 4 c екраном діагоналлю 13,2 дюйми замість 8. Ще одна новація – система Auto Air Refresh. Вона дозволяє швидко очистити повітря в салоні, видаливши з нього пил, тютюновий дим, смог і деякі алергени, у тому числі пилок. Зовнішньо відрізнити кросовер 2023 модельного року від попередника можна по збільшеній решітці радіатора та іншим ходовим вогням.

Збиратимуть позашляховики на заводі Louisville Assembly Plant у штаті Кентуккі. Прийом замовлень вже відкрито, але до дилерів перші машини потраплять лише на початку наступного року.

admin

Наверх