Lexus готує новий великий кросовер > Gercek Tesisat

Lexus готує новий великий кросовер

Поки Toyota готується до прем’єри великого кросовера Grand Highlander, яка намічена на 8 лютого 2023 року, Lexus працює над аналогічною моделлю, але преміум-класу – їй пророкують назву LT або TX. Портал The Best Car Web, який спеціалізується на інсайдерській інформації про новинки японських марок, поділився новими подробицями та опублікував неофіційні рендери великого SUV. Очікується, що новинку розсекретять навесні 2023 року.

Lexus LT/TX буде уніфіковано з Toyota Grand Highlander. В його основу ляже модульна архітектура TNGA-K з поперечним розташуванням двигуна, а в моторну гаму увійде 3,5-літровий V6, у тому числі і склад гібридної установки з додатковим електромотором на задній осі.

Салон у майбутнього великого Lexus буде трирядним. Судячи з рендеру The Best Car Web, він отримає безрамочну радіаторну решітку в стилі нового LX, світлодіодну смугу, що з’єднує фари, єдиний задній ліхтар, «дах, що ширяє» і задні стійки, які навіюють асоціації з Range Rover Velar.

Що ж до згаданого Toyota Highlander з приставкою Grand, то він займе нішу між актуальним Highlander з трьома рядами та більшою Sequoia. Toyota вперше підтвердила швидкий вихід великого кросовера лише у грудні, хоча чутки про нього ходять ще з 2020 року, коли було запатентовано назву.

admin

Наверх