Lamborghini представила задньопривідне купе Huracan Tecnica > Gercek Tesisat

Lamborghini представила задньопривідне купе Huracan Tecnica

Компанія Lamborghini представила купе Huracаn Tecnica, що поєднує орієнтацію на трек із комфортом щоденного використання.

Заднеприводному Tecnica призначений той же атмосферний двигун V10 5.2, що стоїть на Huracan STO. Він видає 640 кінських сил і 565 Нм моменту, тоді як на звичайному Huracan Evo RWD віддача становить 610 сил і 560 Нм. При цьому новинка не лише потужніша, а й легша (-10 кілограмів), що дає відношення маси до потужності 2,15 кілограма на кінську силу (було 2,28 кг). З місця до сотні Tecnica розганяється за 3,2 секунди, до 200 – за 9,1. Максимальна швидкість – 325 кілометрів на годину.

Також у Tecnica особливі налаштування підвіски та системи LDVI, але головне – є повнокероване шасі з функцією векторизації тяги. Режимів руху ANIMA, як і раніше, три: Strada, Sport і Corsa. Зрозуміло, кожен заново перекалібрований, але суть залишилася незмінною. Профіль Strada гарантує стабільність та маневреність; Sport допускає невеликі ковзання, хоч і не на шкоду безпеці; а Corsa налаштований на швидкі проходження поворотів із максимальним «зачепом».

Стандартно на Tecnica стоять вуглеродокерамічні гальма з шести- і чотирипоршневими супортами. Їх охолодження покращено за допомогою спеціальних дефлекторів та повітроводів, як на гоночних Lamborghini. Колеса – 20-дюймові Damiso у стилістиці віртуального Vision GT. У салоні встановлені «мультимедійка» з вбудованою телеметрією та спортивні крісла, що регулюються по висоті. Додатково для суперкара можна замовити полегшені дверні карти, колісні болти з титану та ремені безпеки.

Зовні Tecnica виділяється новим переднім бампером з Y-подібними вставками та іншим спліттером. Кришка переднього багажника зроблена з вуглепластику. До того ж вперше на «Уракані» використовуються повітряні заслінки Air Curtain. Вони організують потоки навколо коліс і разом з іншими елементами зменшують опір повітря на 20 відсотків. Ззаду встановлено фіксоване антикрило, що забезпечує на 35 відсотків більше притискних зусиль. Суперкар на 6,1 сантиметра довший за звичайний Huracan Evo та в його образі є відсилання до Terzo Millennio і трекової дводверки Essenza SCV12.

На панелі кузовних «окрасів» Tecnica вісім стандартних кольорів. Ще 200 запропоновані у рамках програми персоналізації Ad Personam. Сюди також входять різні варіанти оздоблення інтер’єру: ексклюзивна оббивка з алькантари, кольоровий простір і тематичні вишивки на сидіннях.

admin

Наверх