Lamborghini побудувала Sian FKP 37 із кубиків Lego > Gercek Tesisat

Lamborghini побудувала Sian FKP 37 із кубиків Lego

В експозиції Museo Automobili Lamborghini з’явився новий експонат – у музеї італійського автовиробника в Сант-Агата-Болоньєзі реальні автомобілі доповнив суперкар Sian FKP 37, зібраний з Lego. У будівництві макета взяли участь дизайнери Lamborghini, а також дизайнери та інженери виробничого цеху чеського заводу Lego в Кладно, які спеціалізуються на створенні таких повнорозмірних моделей із кубиків всесвітньо відомого конструктора.

Щоб точно відтворити футуристичні форми автомобіля, знадобилося більше 154 різних типів деталей Lego, які в результаті об’єдналися в макет, повністю відповідний дизайну і габаритам реального Lamborghini. Основою стали шестикутні елементи Lego Technic, якими творці віддали шану фірмовим шестикутним дизайнерським рішенням Sian FKP 37.

Автомобіль з конструктора отримав працюючі фари та ліхтарі, в салоні розмістили кермо з логотипом Lamborghini та італійським прапором, панель приладів і гоночні сидіння. Макет Sian FKP 37 став першим подібним проектом на основі Lego, який захищений спеціальним кольоровим ультрафіолетовим покриттям з ефектом фарби, що імітує колір реального суперкара.

На створення макета масою 2200 кілограмів (4980 міліметрів у довжину, 2101 завширшки та 1133 – у висоту) у команди з 15 фахівців пішло 8660 годин, з яких 5370 годин зайняла розробка проекту та 3290 годин – безпосередньо складання. Конструкція включає понад 400 000 деталей Lego Technic, включаючи 20 елементів, спеціально розроблених для Lamborghini Sian FKP 37.

admin

Наверх