L-Charge тестує мобільний сервіс швидкої зарядки електромобілів > Gercek Tesisat

L-Charge тестує мобільний сервіс швидкої зарядки електромобілів

Британський виробник зарядних пристроїв L-Charge почав великий тестовий запуск мобільної послуги швидкої зарядки для електромобілів в Європі.

Сервіс тестувався у Франкфурті до 20 серпня. Після цього випробування також мають відбутися в Дюссельдорфі та Штутгарті. Мета полягає в тому, щоб «виміряти попит у містах з відсутністю зарядної інфраструктури або у містах, яким загрожує слабке енергопостачання», – каже L-Charge.

Ще одна мета туру – сприяти переходу на електромобілі та вивчити, якою мірою результати опитувань, проведених перед туром, співвідносяться з реальним попитом. Як повідомляється, опитування, проведене L-Charge, показало, що Париж, Таллінн і Варшава очолюють список міст, найменш сприятливих для володіння електромобілями та найбільш постраждалих від зростання цін на енергоносії, йдеться у заяві. L-Charge вже успішно протестувала своє рішення у Таллінні (Естонія), Варшаві (Польща) та Ризі (Латвія). Однак про результати не згадувалося.

Особливість технології? Автономна зарядна станція використовує ЗПГ, водень або їншу суміш для вироблення електроенергії для зарядки на місці. Таким чином, може бути забезпечена потужність заряду до 130 кВт. Проте більше технічних подробиць компанія не повідомляє.

Зараз команда L-Charge перевіряє попит на мобільні зарядні станції у Франкфурті-на-Майні. Дюссельдорф та Штутгарт стануть наступними німецькими містами. Потім компанія планує роуд-шоу по всій Європі. Незабаром L-Charge запустить свою першу комерційну мережу у Лондоні.

admin

Наверх