Культовий Volkswagen T1 перетворили на стильний автодім > Gercek Tesisat

Культовий Volkswagen T1 перетворили на стильний автодім

У Великій Британії виконали оригінальний тюнінг Volkswagen T1 1963 року. Знаменитий мінівен, який полюбили хіпі, перетворили на дім на колесах. Про це повідомляє сайт Car and Classic.

Якщо точніше, то для доопрацювання знадобилося одразу два вінтажних Volkswagen T1, адже перед нами – автопоїзд із причепом-кемпером. Один автомобіль став сідельним тягачем, другий – перетворили на сам дім на колесах.

Усередині житлового причепа з’явилися двоспальне ліжко, шафи і навіть холодильник. Дах Volkswagen T1 піднімається, а підлога покрита ламінатом. Кухня і санвузол не передбачені. На даху встановлено багажник.

Водійську кабіну постаралися залишити максимально автентичною. Її відреставрували і трохи поліпшили внутрішнє оздоблення.

А ось силовий агрегат у автобудинку сучасний. Кемпер Volkswagen T1 отримав 2,0-літровий 265-сильний турбомотор від зарядженого хетчбека Audi S3, що працює в парі з автоматичною КПП. Пробіг автопоїзда після доопрацювання становить 38 300 км. Зараз його планують продати на аукціоні.

admin

Наверх