Культове авто з фільму «Назад у майбутнє» пішло з молотка за 252 000 доларів > Gercek Tesisat

Культове авто з фільму «Назад у майбутнє» пішло з молотка за 252 000 доларів

У Лос-Анджелесі на аукціоні Propstore продали знаменитий DeLorean DMC12 1981 року. За авто з фільму «Назад у майбутнє» віддали цілих 252 000 доларів. Про це повідомляє видання The Sun.

З молотка пішла точна копія автомобіля, що знімався в культовому фільмі. Для кінотрилогії підготували три «машини часу» DeLorean DMC12, проте ще кілька авто створили для різноманітних шоу та промоакцій. Саме такий DeLorean і продали – його використовували як шоукар на студії Universal. Він чудово зберігся.

DeLorean DMC12 в точності повторює оригінальне авто з фільму «Назад у майбутнє». Він оснащений так званим «конденсатором потоку», який, за сюжетом кіно, давав змогу переміщатися в часі. Для подорожі в минуле або майбутнє DeLorean DMC12 необхідно було розігнати до 88 миль/год (141,6 км/год).

Спортивне купе DeLorean DMC12 випускали з 1981 по 1983 роки і всього зібрали приблизно 8,5 тис. авто. Серед його особливостей – двері, що піднімаються догори, і нефарбований кузов із полірованої сталі.

DeLorean DMC12 виявився комерційно провальним через низьку якість збірки та малопотужний 140-сильний V6. Однак фільм «Назад у майбутнє» прославив модель вже після припинення її виробництва і зробив авто культовим.

admin

Наверх