Кросовер Renault Austral отримає версію крос-купе > Gercek Tesisat

Кросовер Renault Austral отримає версію крос-купе

Лінійку Renault Austral поповнить нова купеподібна версія. Спортивний кросовер помітили у Франції під час випробувань, а його виробництво має розпочатись у першому кварталі 2024 року. Про це повідомляє сайт Motor.es.

Кросовер Renault Austral Coupe (саме так мають назвати модель) стане старшим братом моделі Arkana та недорогою альтернативою BMW X4 та Audi Q3 Sportback. Основним його конкурентом стане новий Peugeot 408.

Тестовий прототип обклеєний камуфляжною плівкою, тому можна розглянути лише обтічний профіль авто з аркоподібним дахом, клиноподібною віконною лінією та загостреною задньою частиною.

Дизайн передньої частини буде витриманий у дусі спорідненого Renault Austral. У побратима запозичать і деталі салону, тобто кросовер отримає віртуальну панель приладів та великий тачскрин портретного формату.

Двигуни купе-кросоверу також знайомі по Renault Austral. Це означає, що модель отримає 1,3-літрові бензинові турбомотори на 140 і 160 к.с., а також 200-сильну гібридну установку. Пізніше лінійку розширить повнопривідний гібрид, що підзаряджається, потужністю близько 280 к.с.

Купе-кросовер – не єдина модель на базі Renault Austral. Саме на основі цієї моделі створюють новий Renault Espace 2024, який стане семимісним кросовером.

admin

Наверх