Кросовер Hyundai Exter викликав ажіотаж на ринку > Gercek Tesisat

Кросовер Hyundai Exter викликав ажіотаж на ринку

Hyundai представила кросовер Exter в Індії в липні поточного року, а зараз з’явилися дані про замовлення, і вони вражають: вже зібрано понад 75 тис. заявок на купівлю Exter. Але ж від моменту прем’єри минуло лише три місяці. Ціни на кросовер стартують від 7000 доларів.

Само собою, виробництво не встигає за попитом. Hyundai планує збільшити випуск Exter на 30%: з шести до восьми тисяч автомобілів на місяць. Але і цього, найімовірніше, виявиться недостатньо – черга з охочих придбати кросовер продовжить зростати.

Ще один крок, який, на думку представників Hyundai, дасть змогу впоратися з дефіцитом, – перерозподіл поставок нових автомобілів: частина, яка призначалася на експорт, буде поставлена на внутрішній ринок Індії.

Нагадаємо, довжина Hyundai Exter становить 3815 мм, колісна база – 2450 мм. Кліренс – пристойні 185 мм. Двигун лише один – 1,2-літровий, але він може бути як у суто бензиновій, так і в біпаливних версіях. Потужність – 83 та 69 кінських сил. Мотор поєднується або з механічною трансмісією, або із «роботом» з одним зчепленням. Уже в базі Exter є те, чого немає і найближчим часом навряд чи з’явиться у бюджетних моделях – шість подушок безпеки. Також є ABS, цифрова панель приладів і кондиціонер.

admin

Наверх