Krone презентував напівпричіп Vario Liner другого покоління > Gercek Tesisat

Krone презентував напівпричіп Vario Liner другого покоління

Відомий німецький виробник Krone у 2023 році вивів на ринок тентований напівпричіп Vario Liner наступної генерації. Новинка не тільки стала більш місткою, а й відрізняється покращеними ходовими якостями та безпекою. Напівпричіп має більш короткий час обороту та підвищену ефективність роботи зі збірними вантажами.

Отже, Vario Liner 2 завдяки двоярусному розміщенню може вмістити до 62 європалет. Кузов сертифіковано за кодом XL і схвалено для перевезень ADR (небезпечних вантажів). Висота сегментів регулюється за допомогою вилкового навантажувача. Крім того, сегменти захищені електронним замком від мимовільного зміщення.

У стандартне оснащення входить зсувний дах, що прискорює та полегшує доступ до верхнього ярусу. Перший ярус призначений для важчих вантажів, а другий – для легших. Таким чином забезпечується нижчий центр ваги, що позитивно позначається на стійкості та безпеці. Vario Liner 2 отримав посилені раму та стійки. Особливу увагу приділено міцності напрямних для запобігання нахилу полиць.

admin

Наверх