Компресія в авто та очищення двигуна воднем як спосіб її відновити > Gercek Tesisat

Компресія в авто та очищення двигуна воднем як спосіб її відновити

Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Компресія – це один з найважливіших параметрів, за яким можна судити про «здоров’я» двигуна. Адже це тиск, який виникає в циліндрі двигуна в кінці такту стиснення, коли поршень знаходиться у верхній мертвій точці.

На відміну від показника кінських сил чи ступеня стиснення, які є незмінними, компресія характеристика змінна. Адже повітря при різкому стисканні нагрівається, що означає збільшення тиску. А ще воно нагрівається від гарячих стінок циліндра, адже робоча температура двигуна набагато вища температура навколишнього середовища. Саме компресію вимірюють при діагностиці двигуна, щоб оцінити його технічний стан.

Замір компресії дозволяє оцінити справність і технічний стан двигуна. Адже низький показник компресії сигналізує про проблеми у роботі двигуна. Причин може бути досить багато: залягання поршневих кілець, пошкодження клапанів, масляні та коксові відкладення, і навіть тріщина в самому поршні. Важлива не тільки сама величина компресії, а і її рівномірність у всіх циліндрах двигуна. Якщо компресія в одному або декількох циліндрах нижча, ніж в інших, це говорить про нерівномірний знос і наявності проблем.

Очищення двигуна воднем

Звісно, якщо компресія зменшена чи нерівномірна через механічні пошкодження клапанів, чи тріщини на поршні, ситуацію вирішить тільки кваліфікований майстер. Якщо ж це стосується закоксованості чи залягання маслозємних кілець, поршнів чи клапанів, очищення двигуна воднем допоможе збільшити потужність вашого авто через рівну компресію.

Як правило, інженери проєктують бензинові двигуни з компресією 12-14 бар, в дизельних двигунах нормальна компресія 20-25 бар. Ми перевірили компресію бензинового двигуна та вплив на неї процедури очищення воднем.

Детальніше про експеримент дивіться у відео.

Економія палива автомобіля

До 18% зменшення розходу палива всіх видів (бензин, дизель, газ) можливе завдяки встановленню водневої системи для авто. Це установка генерації водню на борту автомобіля (аналог ГБО, але підходить для всіх видів палива). Це ще одна розробка компанії Hydroxy.

Воднева система виробляє водень з дистильованої води. Водень знижує температуру згоряння і цим захищає двигун від наслідків згоряння палива. Тобто палива згорає повністю, не утворюються вуглецевих та масляних відкладень. Усі ці фактори сприяють продовженню терміну служби двигуна.

Водень більш ефективно перетворює енергію палива на корисну механічну енергію руху, та зменшує витрати палива на теплову енергію.

Завдяки більшій калорійності, водень пришвидшує згоряння дизелю, бензину чи газу у 10 разів та збільшує ККД основного палива. Також аналогічно до очищення двигуна воднем, воднева система розкоксовує компресійні кільця та очищує поршні та поршневі кільця, випускний колектор, свічки запалювання, форсунки, датчик кисню (лямбда зонд), рециркуляційний клапан EGR, сажовий фільтр чи каталізатор без демонтажу. Це збільшує термін між регенераціями сажового фільтра та продовжує його ресурс на 33%.

Воднева система не використовує хімії, яка може пошкодити деталі двигуна, а складається тільки з суміші газів водню та кисню, що робить її безпечною у використанні.

Записатися на очищення двигуна воднем чи отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером 0678834265. Завітати на СТО особисто можна за адресою: Львів, с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або дізнатися більше на сайті hydroxy.com.ua.

admin

Наверх