Компанія Porsche відкрила перший фірмовий зарядний хаб для електромобілів бренду > Gercek Tesisat

Компанія Porsche відкрила перший фірмовий зарядний хаб для електромобілів бренду

У Німеччині з’явилася перша зарядна станція Porsche. Фірмову швидкісну зарядку під назвою Porsche Charging Lounge встановили у Брінгені-на-Рейні. Це південно-західна частина країни. Розташування станції відображається у додатку та у навігаційній системі автомобіля.

Пілотна станція з шістьма швидкісними терміналами постійного струму потужністю 300 кВт та чотирма змінними на 22 кВт працює цілодобово й без вихідних. Енергія використовується тільки із сертифікованих відновлюваних джерел. На початок 2024 року потужність швидкісних терміналів збільшать до 400 кВт.

Зарядними пристроями Porsche Charging Lounge забезпечила італійська компанія Alpitronic. Вони підходять до всіх електричних та плагін-гібридних моделей бренду. До речі, скористатися послугами станції можуть виключно власники автомобілів Porsche.

Потрапити на територію станції та до зали очікування можна цілодобово, використовуючи свій Porsche ID, який має бути прив’язаний до автомобіля. Якщо номерний знак збережено в ID Porsche, шлагбаум відкривається автоматично. В якості альтернативи можна використати зарядну картку Porsche або QR-код з MyPorsche.

Клієнтам обіцяно преміальну зарядку, комфортну атмосферу та «зручне централізоване виставлення рахунків». Для цього у приміщенні Porsche Charging Lounge передбачені лаунж-зона, аналогові та цифрові медіа, Wi-Fi та інтелектуальне дзеркало, яке спонукає водіїв виконувати тренування або надає інтерактивний контент Porsche.

Оплату приймають дебетовими та кредитними картками, а також Apple Pay або Google Pay. Наразі тариф становить 0,37 долара США за кіловат-годину.

В подальшому Porsche планує встановити такі станції на всіх основних європейських маршрутах в Німеччині, Австрії та Швейцарії.

admin

Наверх