Компанія MG показала недорогий спорткар Cyberster > Gercek Tesisat

Компанія MG показала недорогий спорткар Cyberster

На автосалоні у Шанхаї презентували новий MG Cyberster. Доступний електричний спорткар цього року з’явиться в Китаї, а влітку 2024 з’явиться в Європі. Про це повідомляє сайт Autohome.

Електромобіль MG Cyberster присвячений 100-річному ювілею британської марки. MG прославилися саме завдяки недорогим спортивним авто та родстер позначає повернення до виробництва таких моделей.

Серійний MG Cyberster вийшов стриманішим і елегантнішим за концепт-кар 2021 року. У нього класичні пропорції спорткара – довгий капот, короткі звиси кузова та зрушений назад салон. Виражений «ніс» поєднується з великими фарами, а двері піднімаються нагору. Задня частина загострена, а ліхтарі виконані у вигляді стрілок.

Габарити MG Cyberster:

  • довжина – 4535 мм;
  • ширина – 1913 мм;
  • висота – 1329 мм;
  • колісна база – 2690 мм;
  • маса – 1850 кг.

Салон MG Cyberster оброблений шкірою. Показ приладів виведено на вигнутий дисплей, а сидіння розділені високим центральним тунелем.

Новий MG Cyberster запропонують у задньопривідній 314-сильній та повнопривідній 544-сильній версіях. Максимальна швидкість обмежена на 193 та 200 км/год, відповідно. Топовий варіант зможе розганятись до 100 км/год приблизно за 3 с.

admin

Наверх