Компанія Hyundai подала патентну заявку для створення летючого автомобіля > Gercek Tesisat

Компанія Hyundai подала патентну заявку для створення летючого автомобіля

Компанія Hyundai подала патентну заявку на унікальний концепт, що об’єднує наземний транспортний засіб з безпілотником для створення летючого автомобіля. Про це пише медіа CarBuzz.

За допомогою своєї нової розробки корейська компанія планує розв’язувати транспортну проблему. Адже вантажний безпілотний літальний апарат зможе доставляти автомобілі в ті регіони, де вони самі не зможуть проїхати по землі. У самій корпорації говорять про те, що мета створення такої двотранспортної системи – усунути обмеження наземних і повітряних транспортних засобів.

На думку Hyundai, і наземні, і повітряні транспортні засоби мають свої обмеження, і саме нова розробка допоможе їх вирішити. Представлена вона буде наземним автомобілем, який прикріплять до великого безпілотного літального апарату. Працюватимуть вони в симбіозі: дрон доставить авто бездоріжжям і через водні перешкоди на місце призначення, а машина зокрема відвезе важкий БПЛА на базу.

Таким чином величезний дрон зі своїм вантажем – автомобілем – зможе проробляти тривалі рейси, переносячи машину на відстань у кілька сотень кілометрів. При цьому безпілотнику не страшний «енергетичний голод», адже він використовуватиме альтернативні види палива (власне, як і сам автомобіль). Крім того, прикріплений до електроавтомобіля безпілотний літальний апарат виконуватиме для нього роль зарядної станції.

admin

Наверх