Компанія Geely представила сімейний електромобіль зі змінною батареєю > Gercek Tesisat

Компанія Geely представила сімейний електромобіль зі змінною батареєю

Компанія Farizon Auto, яка належить Geely, представила модульний електромобіль SuperVan. Новинка оснащена змінним високовольтним акумулятором. Про це розповіли на сайті InsideEVs.

Farizon SuperVan є практичним будинком на колесах з безліччю інноваційних рішень. Одним із них є розширювач запасу ходу на метанолі.

Автобудинок може використовуватися як повербанк. Він здатний видавати до 10 кВт змінного струму напругою 220 В.

Замість механічного з’єднання між педаллю гальма та гальмівними супортами є дріт, що передає сигнали взаємодії. За таким самим принципом працюють кермування та педаль акселератора.

Farizon SuperVan отримав багате оснащення. Уже в базовій версії доступні: адаптивний круїз-контроль, допоміжні системи водіння, моніторинг втоми та цифрова система з оглядом на 360 градусів.

Інтер’єр можна налаштувати під себе. Також Farizon Auto пропонують кілька варіантів оформлення і конфігурації салону. Багато версій отримають вітальню з розкладними ліжками, ванну кімнату і кухню.

Farizon SuperVan надійде в продаж у Китаї вже до кінця року. Вартість будинку на колесах не розкривається.

Нагадаємо, китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни. Geely належить приватному власнику китайського підприємця-мільярдера Лі Шуфу та володіє такими брендами, як Geely Auto, Lynk&Co, Zeekr, Volvo Cars, Polestar, Lotus, London Electric Vehicle Company, Farizon Auto, CAOCAO Mobility.

admin

Наверх