Компанія BYD показала розкішний електричний позашляховик Yangwang U8 > Gercek Tesisat

Компанія BYD показала розкішний електричний позашляховик Yangwang U8

10 квітня на технологічній конференції BYD нарешті «наживо» представив новий автомобіль Yangwang U8, який позиціонується як повністю електричний розкішний позашляховик з рамною конструкцією. Автомобіль зможуть побачити відвідувачі автосалону в Шанхаї цього місяця, тоді почнуть приймати попередні замовлення.

На конференції BYD оголосила про адаптивну підвіску та нову технологію інтелектуальної системи управління кузовом автомобіля, яка є ще однією технологією власної розробки після гібридної системи DM Super Hybrid, платформи e-Platform 3.0, акумуляторної батареї Blade та інших рішень. Дана підвіска буде використовуватися в Yangwang U8, суперкар YangWang U9, який стрибав на презентації, а також нових моделях BYD Han і BYD Tang.

Зовнішній вигляд автомобіля було розроблено Вольфгангом Йозефом Ейгером, головним дизайнером BYD. Він розповів, що використовував мову дизайну «Брама часу та простору», що поєднує футуристичні елементи з хардкорним стилем. Зокрема, матричні ґраки решітки радіатора натхненні поясом Койпера на краю Сонячної системи.

Довжина кузова нового електричного позашляховика BYD складає 5300 мм, а колісна база дорівнює 3050 мм. Він має рівний плоский дах і приховані дверні ручки, а також 20- або 22-дюймові колісні диски.

Автомобіль отримав безліч датчиків, лідар, камери, які використовуються для допомоги при водінні, та сучасне світлодіодне освітлення. Світлодіодні смуги на задній стійці даху можуть відображати рівень заряду.

Силова установка Yangwang U8 включає чотири двигуни, кожен з них встановлений на окремому колесі. Потужність одного двигуна становить до 326 к.с., а максимальний крутний момент дорівнює 420 Нм. Розгін від 0 до 100 км/год складає 3 секунди. Колеса дозволяють автомобілю повертатися на 360 градусів на одному місці. Ця технологія дозволяє зберегти контроль над автомобілем у разі пошкодження одного колеса.

Водію Yangwang U8 будуть доступні різні режими водіння, у тому числі лід і сніг, пісок, спущена шина для продовження руху зі швидкістю до 120 км/год, розворот на місці та режим плавання. За словами розробників, нова система повного приводу з електронним управлінням реагує у 100 разів швидше, ніж традиційна система повного приводу.

Yangwang U8 також оснащено водонепроникним корпусом та двигуном, які захищені відповідно до опису ступеня IP68, що дозволяє позашляховику перетинати водойми.

admin

Наверх