Компанія BMW розкриває подробиці концепту Vision Neue Klasse > Gercek Tesisat

Компанія BMW розкриває подробиці концепту Vision Neue Klasse

Останній дизайн-проект BMW Group, BMW Vision Neue Klasse, показує, як виглядатиме наступне покоління автомобілів основного бренду BMW.

«BMW Vision Neue Klasse об’єднує наші інновації в ключових сферах електрифікації, діджиталізації та циркулярної екосистеми», – каже Олівер Ципсе, голова правління BMW AG. – «Завдяки цьому ми заглядаємо на два кроки в майбутнє: з Neue Klasse ми забезпечимо мобільність на дорогах на наступне десятиліття, а BMW увійде в нову еру вже в 2025 році».

Концепт-кар, який буде вперше показаний на міжнародному автосалоні IAA Mobility 2023 у Мюнхені, втілює особливу мову дизайну, з обширними поверхнями і лише кількома характерними лініями, зведеними до мінімуму. В результаті, такі характерні елементи, як решітка радіатора BMW і вигнута форма С-образних стійок (так званий вигин Хофмейстера), стають ще більш виразними, а дизайн випромінює характер BMW як ніколи раніше. В інтер’єрі система BMW iDrive наступного покоління забезпечує унікальний цифровий інтерфейс, що поєднує реальний і віртуальний світи. Більш широке використання матеріалів, що підлягають вторинній переробці, ресурсозберігаюче виробництво та повністю електричний привід з технологією BMW eDrive шостого покоління зменшують вуглецевий слід Neue Klasse протягом усього життєвого циклу автомобіля.

«На 30% більший запас ходу, на 30% швидша зарядка, на 25% більша ефективність – з Neue Klasse ми робимо технологічний стрибок вперед і виводимо ефективну динаміку на новий рівень. Те ж саме стосується і дизайну: він не може бути більш футуристичним», – говорить Франк Вебер, член правління BMW AG з розвитку. – «З Neue Klasse ми розпочали найбільшу інвестицію в історії компанії. Ми пишемо не чергову главу історії BMW, а новий том. Тому зрозуміло: Neue Klasse матиме вплив на всі покоління моделей».

Нова мова дизайну BMW: чітка, елегантна та позачасова

В екстер’єрі представлені елементи дизайну, які будуть характерні для різних моделей Neue Klasse. Він чіткий, елегантний і позачасовий. Новий дизайн повністю електричного автомобіля пропонує нові можливості для дизайну інтер’єру.

«Стиль Neue Klasse є типовим для BMW і настільки прогресивним, що здається, ніби ми перестрибнули через покоління», – говорить Адріан ван Хойдонк, керівник відділу дизайну BMW Group.

Потужні колісні арки, спадаюча надбудова кабіни та передня частина в стилі «акулячий ніс» – все це характерні риси BMW. 21-дюймові аеродинамічні колеса мають класичний дизайн Cross Spoke, натхненний автоспортом. Майже монолітний кузов, сильні виштамповки спереду та ззаду, а також великі скляні поверхні створюють нову естетику.

Лакофарбове покриття Joyous Bright з ледь помітним жовтим відтінком підкреслює доброзичливу і спрямовану в майбутнє ауру BMW Vision Neue Klasse. Чорні пороги та бампери утворюють контраст з ним. Збільшене використання матеріалів, придатних для вторинної переробки, і значно зменшена різноманітність матеріалів ідеально вписуються в ідею екосистеми замкнутого циклу. Крім того, вдосконалена концепція утилізації дозволить оптимізувати переробку автомобілів Neue Klasse.

Нова інтерпретація типових елементів дизайну бренду, таких як решітка радіатора BMW і здвоєні фари, дозволяє створити рівномірну поверхню взаємодії в передній частині автомобіля. Постановка світла з точною тривимірною анімацією гарантує, що інтуїтивна взаємодія між людиною та автомобілем починається, як тільки вона наближається до транспортного засобу. Елементи E-ink в нижній частині бічних вікон вказують на датчик, за допомогою якого можна активувати автоматичне відкривання дверей. Задні ліхтарі також оснащені інноваційною технологією. Надруковані на 3D-принтері елементи світильника розташовані на декількох рівнях і створюють особливий ефект глибини.

Далека перспектива: наступне покоління BMW iDrive

У BMW Vision Neue Klasse кількість аналогових елементів керування зведено до мінімуму. Взаємодія між людиною та автомобілем відбувається за допомогою системи панорамного огляду BMW Panoramic Vision, центрального дисплея та багатофункціональних кнопок на кермі. Досвід користувача доповнюється перевіреним голосовим управлінням за допомогою інтелектуального персонального асистента BMW Intelligent Personal Assistant. Таким чином, наступне покоління BMW iDrive пропонує сучасну інтерпретацію типової для BMW орієнтації на водія.

Як і з появою циферблату BMW iDrive на центральній консолі або головного дисплея BMW Head-Up Display, BMW також є першопрохідцем у світовому масштабі з системою панорамного огляду BMW Panoramic Vision, яка дебютує в новому поколінні Neue Klasse. Інформація відображається на висоті, ідеально вирівняній з віссю зору водія, і вперше по всій ширині лобового скла. Це нововведення доповнить оновлений головний дисплей BMW Head-Up Display в моделях серії Neue Klasse.

У новому поколінні BMW iDrive водій і пасажир можуть взаємодіяти між собою. Водій може простим жестом передати контент з центрального дисплея на BMW Panoramic Vision.

Злагоджена композиція навколишнього освітлення, графіки на центральному дисплеї та системи BMW Panoramic Vision збагачують враження від водіння, які також можна налаштувати за допомогою режимів My Mode. При перемиканні в режим My Mode Sport індикатори на жовтому фоні сприяють динамічному водінню. Нова система BMW iDrive базується на високоінтегрованій програмній архітектурі, яка об’єднує досвід водіння та інформаційно-розважальні дані, а також дані з електронної бортової мережі та BMW Cloud. Таким чином, взаємодія між людиною та автомобілем може бути додатково адаптована до ситуації водіння, а також до індивідуальних потреб, що призводить до абсолютно нового сприйняття мобільності.

У салоні BMW Vision Neue Klasse легкі вельветові тканини створюють затишну атмосферу. Панель приладів світлого кольору має сплющене зверху та знизу кермо та центральний дисплей. На центральній консолі розміщена поличка для зарядки смартфонів і скляний важіль перемикання передач. Передні сидіння кріпляться до підлоги лише одним кронштейном, що збільшує простір для ніг у задній частині салону, де пасажири можуть насолоджуватися вільним простором на двох окремих сидіннях. Повністю хромований та шкіряний салон сприяє оптимізації балансу CO2 у виробничому процесі.

Виробництво зі зниженим рівнем викидів CO2, технологія BMW eDrive шостого покоління

Завдяки виробництву на новозбудованому заводі в Дебрецені, де повністю відмовилися від викопного палива, а також значно збільшеному використанню сировини та вторинних матеріалів зі зниженим рівнем викидів CO2, Neue Klasse є значним поштовхом для ресурсозберігаючої індивідуальної мобільності. На додачу до оптимізації ваги, повітряного опору та опору коченню, а також інтелектуального управління температурою, електричний привід з технологією BMW eDrive шостого покоління забезпечує високу енергоефективність протягом усього життєвого циклу.

Великою перевагою нової технології BMW eDrive є не тільки високопродуктивні електродвигуни, а й нові круглі акумуляторні батареї. Їх щільність енергії більш ніж на 20% вища, ніж у попередніх призматичних елементів. Технологія BMW eDrive шостого покоління дозволяє на 30% швидше заряджати і на 30% збільшити запас ходу в моделях Neue Klasse. Завдяки всім цим заходам загальна ефективність автомобіля збільшується до 25%.

Інновації гарантують типове задоволення від водіння BMW для наступних поколінь

Електрифікація, діджиталізація та циркулярна екосистема є основними елементами трансформації, яку активно формує BMW Group. Все почалося з електрифікованих моделей бренду BMW i. BMW i Vision Circular продемонстрував величезний потенціал, який можна реалізувати завдяки послідовній екосистемі замкненого циклу, щоб зменшити споживання сировини та викиди CO2. Як цифрові технології ставлять людину в центр і можуть збагатити досвід користувача, продемонстрував BMW i Vision Dee.

BMW Vision Neue Klasse поєднує в собі всі ці ідеї. Автомобіль представляє цілу низку технологічних інновацій, за допомогою яких BMW Group демонструє свою готовність до викликів майбутнього. BMW Vision Neue Klasse сигналізує про початок нової ери індивідуальної мобільності. Він пропонує багатий цифровий досвід, мобільність без локальних викидів і відповідність ідеї циркулярності в довгостроковій перспективі, забезпечуючи типове задоволення від водіння BMW для майбутніх поколінь.

admin

Наверх