Koenigsegg побореться за рекорд швидкості > Gercek Tesisat

Koenigsegg побореться за рекорд швидкості

Три роки знадобилося шведській компанії Koenigsegg, щоб підготувати свій гіперкар Jesko до серійного – буде зроблено 125 клієнтських автомобілів – виробництва. Але підготовка до головної події в історії моделі поки що далека від завершення, оскільки марка має намір підкорити позначку 300 миль (483 кілометри) на годину. Щоб зробити це, потрібна серйозна робота з пошуку відповідного майданчика та забезпечення безпеки амбітної спроби.

Поки до позначки 300 миль на годину дісталася тільки Bugatti, яка зі своїм гіперкаром Chiron Super Sport 300+ розігналася до 304,77 миль (490 кілометрів) на годину, нехай тільки в одному напрямку. Koenigsegg планує дати свою відповідь французькій марці, але вже зараз заявляє – після Jesko погоня за рекордами для компанії закінчиться. В інтерв’ю журналу Top Gear засновник шведського виробника гіперкарів Крістіан фон Кенігсегг прямо заявив, що це буде «неймовірно страшно» і дуже небезпечно, тому з рекордним заїздом марка не поспішає.

«Враховуючи ті параметри, які ми отримали на стендових випробуваннях і прогнози, які нам дала симуляція, було б просто ганебно не показати, на що здатний Koenigsegg Jesko Absolut. Але це буде страшно та небезпечно. Коли ми розігнали Agera RS на дорозі в Неваді до 277 миль на годину, це вже було вкрай небезпечно. Для нового рекорду хотілося б мати у своєму розпорядженні полігон на кшталт Ера-Лессін, щоб зняти хоча б частину проблем. Нам потрібна безпечна траса та досвідчений пілот», – заявив Кенігсегг.

При цьому Koenigsegg зізналися, що їх не хвилюють рекорди інших компаній і особливо тих, які випускають не омологовані для доріг загального користування гіперкари. Крістіан фон Кенігсегг закликав «не порівнювати яблука та апельсини» і не займатися порівнянням сертифікованих машин з подушками безпеки та відповідних усім екостандартам із технікою, яка нічого цього не має і за рахунок цього може їхати куди швидше.

admin

Наверх