KIA Stinger отримає прощальну версію Tribute Edition > Gercek Tesisat

KIA Stinger отримає прощальну версію Tribute Edition

KIA Motors представила прощальну версію спортивного ліфтбека класу Gran Turismo – KIA Stinger, який випускається з 2017 року. Після завершення життєвого циклу його замінить EV6 GT. Поки компанія виготовить 1000 спеціальних ліфтбеків серії Tribute Edition.

Побудовано «прощальну» версію на базі Stinger GT і відрізняється лише декоративними елементами. На вибір запропоновано два кольори кузова – новий матово-сірий Moonscape та вже представлений у кузовній палітрі Ascot Green. В обох випадках корпуси бічних дзеркал заднього виду, 19-дюймові колісні диски та гальмівні супорти Brembo пофарбовані у чорний.

Салон оздоблений теракотово-коричневою шкірою. Дверні карти та панель приладів декоровані вставками зі штучного вуглецевого волокна. На підголовниках сидінь – зображення оси, яке ви не зустрінете в жодній іншій модифікації KIA Stinger. На дверних порогах встановлені таблички з індивідуальним номером автомобіля у серії.

KIA Stinger Tribute Edition укомплектований 3,3-літровим двигуном V6 із подвійним турбонаддувом. Як і у базової моделі віддача агрегату становить 368 к.с. та 510 Нм крутного моменту. Зможуть покупці обрати повний привід, чи доведеться задовольнятися заднім, не утонюється.

Вартість «прощального» ліфтбека та перелік ринків, на яких він з’явиться, обіцяють озвучити пізніше.

admin

Наверх