Jeep Wrangler перевели на електротягу та перетворили на іграшку > Gercek Tesisat

Jeep Wrangler перевели на електротягу та перетворили на іграшку

На китайському сайті онлайн-покупок Alibaba продається один із найбільш незвичайних електромобілів у світі – міні-позашляховик Telee Rover. В оголошенні продавець зазначив вартість автомобіля в діапазоні від 1000 до 2400 доларів США. Але на запит журналіста Electrek відповів, що електромобіль коштуватиме 1700 доларів.

За ці гроші пропонують зменшену версію Jeep Wrangler Rubicon габаритною довжиною всього 2,2 метри. Салон у міні-електромобіля двомісний, але дивлячись на фото, важко уявити, що хтось ще може поміститися поряд із водієм.

Міні-електромобіль доступний із трьома різними двигунами потужністю 500 Вт (0,67 к.с.), 800 Вт (1 к.с.) та 1500 Вт (2 к.с.). Акумуляторний блок – свинцево-кислотний напругою 48 В та потужністю 20 А.год. При цьому продавець вказує запас ходу до 130 км, що дуже оптимістично. Максимальна швидкість заявлена на рівні 35-40 км/год.

Розмір дорожнього просвіту – 100 мм, що мало, як для позашляховика. На випадок, якщо автомобіль застрягне на бруді в комплекті передбачена лебідка. Хоча з огляду на те, що маса електромобіля всього 180 кг його цілком реально витягнути руками. За доплату запропоновані кожухи на колеса, вища дуга безпеки, каністри та запасні колеса.

Наскільки надійним він виявиться на дорозі, сказати складно. Не виключено, що це буде щось подібне на електромобільчики, на яких катають дітей у парках.

admin

Наверх