Jaguar придумав незвичний спосіб просування електромобіля I-Pace > Gercek Tesisat

Jaguar придумав незвичний спосіб просування електромобіля I-Pace

Компанія Jaguar віднедавна пропонує мешканцям двох житлових комплексів у Лідсі та Манчестері можливість забронювати електричний кросовер I-Pace через спеціальну платформу.

Завдяки співпраці з британською квартирною групою MODA Living Jaguar надасть жителям Angel Gardens у Манчестері та New York Square у Лідсі можливість забронювати I-Pace на термін до 48 годин через спеціальну платформу. Підтримкою займатимуться цілодобові команди консьєржів в обох житлових комплексах, а орендна плата включає страхування, зарядні витрати, обслуговування та ТО.

«У Jaguar ми ретельно розглядаємо кожен аспект подорожі нашого клієнта. Оскільки ми досліджуємо альтернативи прямому володінню автомобілем, ця схема забезпечує орієнтоване на клієнта рішення з доступом до консьєржа. Майбутні клієнти Jaguar постійно шукають альтернативи купівлі автомобіля, і ми будемо уважно стежити за успіхом цієї ініціативи та розглядатимемо розширення у великих містах світу», – заявив керуючий директор Jaguar Роудон Гловер.

Рішення Jaguar використовувати I-Pace у новій кампанії має сенс, оскільки це єдиний серійний електромобіль бренду, але нещодавно було підтверджено, що він буде замінений у рамках просування бренду. Ми підозрюємо, що Jaguar також сподівається, що ця програма відкриє очі мешканцям квартир на бренд і у майбутньому покращить продажі.

Відомо, що усі майбутні моделі Jaguar базуватимуться на загальній архітектурі JEA (Jaguar Electric Architecture). Нові електромобілі будуть використовувати акумулятори від Tata з запасом ходу в районі 700 км.

admin

Наверх