Imren Battery представила нові літій-залізо-фосфатні батареї > Gercek Tesisat

Imren Battery представила нові літій-залізо-фосфатні батареї

Китайська компанія Imren Battery представила свою нову акумуляторну батарею LF105 на основі хімії літій-залізо-фосфат (LFP). Елемент пропонує номінальну напругу 3,2 В і ємність 105 А.год, що робить його придатним для широкого спектру застосувань, зокрема, для електромобілів, систем зберігання енергії та інших додатків. Наприклад, компанія заявила, що набір із 16 елементів живлення LF105 може забезпечити зберігання енергії ємністю до 1600 Вт.год.

LF105 може похвалитися щільністю енергії 138 Вт.год/кг, що дозволяє зберігати більше енергії в меншому просторі. Елемент розрахований на до 5 000 циклів при глибині розряду 80%.

Елемент LF105 LiFePo4 має призматичну конструкцію, що забезпечує компактне та компактне рішення порівняно з циліндричними елементами. Він має розміри 200 мм x 130 мм x 36 мм і важить 1,98 кг.

Він оснащений вбудованим захистом від перезаряду, надмірного розряду та короткого замикання, що забезпечує його роботу в безпечних параметрах. Елемент також має широкий діапазон робочих температур від -20 C до +60 C, що забезпечує надійну роботу в різних середовищах.

Призматична акумуляторна батарея LF105 LiFePo4 вже доступна для покупки та може бути доставлена зі складів компанії в США та Німеччині.

Заснована в 2013 році компанія Shenzhen IMR Technology Co., Ltd. (Imren Battery) має різноманітний асортимент продуктів, який включає акумулятори, зарядні пристрої для акумуляторів, ліхтарики, фари, безпілотні літальні апарати та зарядні пристрої USB тощо.

admin

Наверх