Ikarus розсекретив емблему для нових автобусів > Gercek Tesisat

Ikarus розсекретив емблему для нових автобусів

Відомий угорський виробник автобусів Ikarus оновив свій логотип. У його дизайні, над яким працювала консалтингова компанія Everlek, поєднуються славетні традиції із новаторським баченням майбутнього. Тут представлені і символічний мотив крила, і характерний виріз у літері «R», що з’явився ще в 90-ті роки. Лінії стали тоншими, а форми повітрянішими. Нова емблема має допомогти компанії у завоюванні нових ринків збуту.

Про це повідомили журналістам на прес-конференції 12 квітня, зазначає Magyarbusz.info. Її організували в світлі міжнародного автосалону Busworld Europe 2023, який пройде на початку жовтня у Брюсселі. Саме тут має відбутися дебют нового електробуса марки (кодова назва V4).

Крім видозміненої передньої та задньої маски кузова машина отримає доопрацьований каркас та оновлене робоче місце водія. Більш того, на машині повинні з’явитися більш ємні батареї – літій-нікель-марганцево-кобальт-оксидні (NMC). Вони мають більшу щільність енергії, порівняно з нині застосовуваними літій-залізо-фосфатними (LFP) від СATL.

Нагадаємо, що сьогодні угорський виробник випускає 12-метровий електробус 120e, який виробляє Electrobus Europe Zrt., спільне підприємство, утворене в 2019 році між Ikarus і китайською компанією CRRC. Машина має салон на 86 пасажирів (28 місць для сидіння), оснащується електромотором t-Drive MD 240/165 кВт і батареями ємністю 314 кВт.год.

admin

Наверх