IIHS: автомобілі все ще погано «бачать» пішоходів у темряві > Gercek Tesisat

IIHS: автомобілі все ще погано «бачать» пішоходів у темряві

Американський страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) опублікував результати нової серії краш-тестів за участю 23 автомобілів різного класу. Як повідомляється, 12 із них отримали найнижчу оцінку за безпеку або взагалі не пройшли атестацію.

Основну увагу експерти приділили роботі системи запобігання зіткненням у пішоходах у темний час доби. Для тестів використовували манекен, який автомобілі просто не помічали чи реагували на нього дуже повільно. Як підкреслюється, вісім із дванадцяти автомобілів, які показали «поганий» чи «незадовільний» результат вночі, вдень отримали оцінку «прогресивно» чи «відмінно».

Цікаво, що різні моделі одного й того ж бренду поводилися по-різному. Наприклад, Nissan Pathfinder отримав оцінку «відмінно», а Nissan Altima випробування не пройшов. Аналогічна ситуація і з моделями Toyota. Highlander та Camry стали відмінниками, тоді як у Tacoma такої системи немає.

З 2023 року Volkswagen планує комплектувати свої автомобілі камерою, яка забезпечить якіснішу роботу системи розпізнавання пішоходів. Нині для цього використовуються лише радари.

IIHS планує з 2023 року вимагати, щоб нічні тести стали обов’язковими для отримання найвищого рейтингу безпеки. За даними інституту, у темряві гинуть три чверті пішоходів. У 2021 році на автомагістралях США загинули 7324 пішоходи, на 13% більше, ніж у 2020 році. Порівняно у 2009 році кількість смертельних випадків зросла більш ніж на 80%.

admin

Наверх