Hyundai вперше в своїй історії почав приймати жінок на роботу техніками > Gercek Tesisat

Hyundai вперше в своїй історії почав приймати жінок на роботу техніками

Hyundai вперше з моменту заснування у 1967 році найняв шістьох жінок для роботи техніками на одному зі своїх складальних заводів у Південній Кореї. За даними Bloomberg, це сталося під тиском Корейської профспілки металістів (KMWU).

Профспілка наполягає, що Hyundai має покращити ситуацію з гендерною рівністю. Продовж багатьох років компанія просто не приймала заявки від жінок працювати на виробництві. Така політика виключення за статевою ознакою «не личить» третьому за величиною автовиробнику у світі.

Раніше Hyundai дозволила жінкам працювати на виробництві, але на тимчасовій основі і лише через субпідрядників. Як повідомив Bloomberg, у 2012 році цю угоду скасував Верховний суд Південної Кореї. Але гендерна нерівність у сфері праці в цій країні системне явище, а не прерогатива однієї компанії.

Hyundai ще чекає довгий шлях до досягнення гендерної рівності на своїх складальних підприємствах у Південній Кореї. Нещодавно компанія найняла 200 заводських працівників, з них лише шість жінок. Найближчим часом на роботу планують прийняти ще 500 техніків. У Hyundai очікують, що кількість жінок серед найнятих буде більшою.

За даними KMWU, загалом в автомобільній галузі Південної Кореї працює 28 тисяч техніків. З них жінок – лише 2%, тобто 560 осіб.

admin

Наверх