Hyundai та KIA виплатять компенсацію власникам старих автомобілів > Gercek Tesisat

Hyundai та KIA виплатять компенсацію власникам старих автомобілів

Hyundai та KIA домовилися виплатити понад 200 мільйонів доларів власникам близько 9 мільйонів автомобілів, у яких відсутній важливий пристрій проти викрадення, в рамках колективного позову. Автовиробники не включили іммобілайзер, який запобігає запуску двигуна без наявності ключа, в базові комплектації деяких автомобілів Hyundai та KIA 2011-2021 модельного року. Власники стверджували, що це суперечить правилу безпеки транспортного засобу, який вимагає, щоби автомобіль не заводився без ключа.

Минулого літа користувачі соцмереж опублікували відеоролики з практичними рекомендаціями, в яких розкривався спосіб легкої «активації» транспортних засобів. Повідомлення в соціальних мережах спровокували сплеск викрадень автомобілів у США.

Адвокати, які представляють позивачів, назвали мирову угоду «всеосяжним довгоочікуваним полегшенням». За словами адвокатів, більша частина компенсації, 145 мільйонів доларів, піде на покриття особистих збитків, завданих власниками, включаючи втрачені або вкрадені транспортні засоби, транспортні засоби, які зазнали збитків, втрату особистого майна та витрати, пов’язані зі страхуванням.

Представник KIA підтвердив врегулювання суперечки та заявив, що компанія «рада» врегулювати колективний позов. Hyundai також підтвердила, що угоди було досягнуто.

Hyundai та KIA також продовжать виконувати оновлення програмного забезпечення для згаданих автомобілів, які покращать існуючу систему сигналізації та запобігають запуску автомобіля без ключа.

admin

Наверх