Hyundai Santa Cruz підготували до суворих умов пустелі > Gercek Tesisat

Hyundai Santa Cruz підготували до суворих умов пустелі

Новий Hyundai Santa Cruz обзавівся позашляховою версією. Перший пікап в історії корейської марки підготували до участі у позашляховому ралі. Про це повідомляє офіційний сайт Hyundai.

Пікап Hyundai Santa Cruz вийде на старт Rebelle Rally. Цей марафон протяжністю 2500 км щорічно проходить у пустелях Каліфорнії та Невади, а беруть участь у ньому виключно жіночі екіпажі.

Автомобіль пристосований для використання в найсуворіших умовах. Його кліренс збільшений до 218 мм, а дно прикрите захисними металевими пластинами. З’явились і 17-дюймові позашляхові шини Falken Wildpeak All-Terrain Trail.

Також Hyundai Santa Cruz 2022 отримав додаткову діодну оптику, багажник на дахах. У кузові встановлені запасне колесо та органайзер зі спецобладнанням.

Пікап оснащений стандартним 2,5-літровим турбомотором на 280 к.с. і 8-ступінчастим роботом з двома зчепленнями, а також повним приводом, що підключається. У такому вигляді він не стане серійним, але Hyundai Santa Cruz незабаром може з’явитися версія підвищеної прохідності.

admin

Наверх