Hyundai презентувала найрозкішніший у світі вантажний фургон > Gercek Tesisat

Hyundai презентувала найрозкішніший у світі вантажний фургон

Лінійку Hyundai Staria-Load 2023 поповнила нова версія Premium. Це найрозкішніший серійний вантажний фургон у світі. Подробиці авто розкрили на офіційному сайті корейської марки.

Фургон презентували в Австралії і саме в цій країні стартує продаж моделі. Купити Hyundai Staria-Load Premium можна за ціною від 51 240 австралійських доларів ($35 239).

Новий Hyundai Staria-Load Premium пропонують виключно у двомісному виконанні з вантажним відсіком об’ємом 4,9 куб.м. На місці водія поліпшена обробка – зокрема, кермо обшите шкірою. Стандартними є збільшені 10,25-дюймові дисплеї віртуальної панелі приладів та мультимедіа. Для практичних комерційних моделей це рідкість.

Комплектація Hyundai Staria-Load розширена та включає повністю діодні фари, 17-дюймові литі диски, безключовий доступ, клімат-контроль, бездротове заряджання смартфонів, камеру, навігацію та електропривод багажних дверей. Також включений набір систем безпеки – адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, утримання у смузі, контроль «сліпих» зон та втоми водія.

Фургон Hyundai оснащений 2,2-літровим 174-сильним турбодизелем. Його комплектують виключно 8-ступінчастою автоматичною КПП.

admin

Наверх