Hyundai поставить до Німеччини тестову партію «водневих» вантажівок > Gercek Tesisat

Hyundai поставить до Німеччини тестову партію «водневих» вантажівок

Hyundai Motor заявила про намір поставити 27 вантажівок на водневому паливі до Німеччини. Це вже друга угода компанії з продажу в Європу комерційних екостійких автомобілів з нульовими викидами в атмосферу.

27 вантажівок Xcient із водневими паливними осередками відправлять до семи німецьких компаній. Як повідомив автовиробник у своїй заяві, німецькі фірми отримають місцеві урядові субсидії на придбання екостійких комерційних машин.

За даними Hyundai, компанія планує поступово розпочати постачання вантажівок Xcient вже цього року. Раніше автоконцерн вже доставив 47 водневих вантажівок 23 компаніям зі Швейцарії – з 2020 по червень 2022 року.

Незважаючи на малий масштаб, постачання мають велике значення. Як повідомила прес-служба Hyundai, угоди допоможуть компанії просувати водневий транспорт і на інших європейських ринках, зокрема в Австрії, Франції, Данії та Нідерландах.

Звичайно, компанія займається розробкою та постачанням не тільки водневих альтернатив ДВЗ. За останніми даними, Hyundai зайняла п’яте місце на ринку чистих акумуляторних електромобілів (з урахуванням продажів дочірньої KIA).

admin

Наверх