Hyundai готує бюджетну альтернативу кросовера Tucson > Gercek Tesisat

Hyundai готує бюджетну альтернативу кросовера Tucson

Hyundai готує новий кросовер, який, ймовірно, замінить ix35 другого покоління. На глобальному ринку його замінив Tucson. У Китаї «тридцять п’ятий» все ще в строю й залишається однією з найпопулярніших моделей марки. Наприкінці 2020 року він пережив масштабне оновлення, але все ж таки життєвий цикл моделі добігає кінця.

Офіційні фото та характеристики «наступника» Hyundai ix35 злило у мережу міністерство промисловості Китаю. Новинка відрізняється досить агресивною зовнішністю із рельєфними выштамповками у стилі Tucson на боковинах. Передню частину кузова прикрашає потужна решітка радіатора, вертикальні блоки фар й великий бампер. На кормі – незвичайні ліхтарі у вигляді рамки та напис Mufasa. Ймовірно, під такою назвою новинка вийде на ринок.

При колісній базі 2680 мм габаритна довжина нового кросовера становить 4475 мм, ширина – 1850 мм, висота – 1665/1681/1685 мм залежно від версії. Для порівняння, габарити Hyundai ix35 становлять 4500х1850х1710/1715 мм. Розмір колісної бази – 2640 мм.

У документації сертифікаційного органу вказано лише один двигун – 2,0-літровий бензиновий «атмосферник» потужністю 160 к.с. За інформацією китайських ЗМІ, він працюватиме за схемою «м’який гібрид», тобто його доповнять 48-вольтовим стартер-генератором.

Більш детальної інформації про Hyundai Mufasa поки немає, так само як і даних, чи з’явиться новий кросовер за межами Китаю. Прем’єра новинки очікується до кінця цього року.

admin

Наверх