Hyundai активно тестує нову Sonata > Gercek Tesisat

Hyundai активно тестує нову Sonata

Компанія Hyundai готується до випуску на ринок оновленого седана Hyundai Sonata. Його вже встигли сфотографувати фотошпигуни та розмітили відповідні фотографії у Мережі.

Нову Hyundai Sonata помітили під час дорожніх тестів десь у Швеції. Її тестують у суцільному камуфляжі. Можна подумати, що це нове покоління Sonata. Насправді, це сильно оновлена модель восьмого покоління.

Боси компанії Hyundai незадоволені низькими продажами Sonata восьмого покоління, хоча кілька років тому її в Південній Кореї назвали «Національним автомобілем». Тому зараз розробляється оновлена Sonata, яка помітно відрізнятиметься від моделі попереднього року випуску. Слід зазначити, що нову Sonata створюють на старій платформі. Однак вона все ж таки отримає дуже великі зміни.

Так, наприклад, південнокорейський седан отримає сучасніший дизайн. У передній частині домінуватиме велика решітка радіатора. Деякі елементи дизайну стануть спортивнішими, наприклад, легкосплавні колісні диски.

Також серйозні зміни відбудуться і у салоні. Які конкретно – поки що сказати важко. Судячи з усього, у нової Sonata на панелі приладів буде великий сенсорний дисплей, як у Hyundai IONIQ 6. У салоні будуть використані більш якісні матеріали. Чекайте на появу нового обладнання та сучасних технологій. З’являться нові системи активної безпеки та допомоги водіям. Цим технологіям Hyundai приділяє велику увагу. Можливо, буде напівавтономне керування початкового рівня.

Не виключено, що відбудуться зміни у лінійці двигунів. Навряд чи в ній з’являться нові мотори, але вже існуючі двигуни можуть модернізувати. Нагадаємо, зараз Sonata оснащується 2,0 л двигуном або 1,6 л турбомотором.

Загалом Hyundai намагатиметься повернути інтерес до Sonata. Думаємо, це вийде. Принаймні все необхідне для цього південнокорейський автогігант має.

Коли оновлена Hyundai Sonata з’явиться у продажу – офіційно це ще не оголошено. Очікується, що вона дебютує на автосалоні у Нью-Йорку, США, який відбудеться у квітні 2023 року. Це означає, що продажі нової Sonata розпочнуться вже цього року. Скільки вона коштуватиме – ми ще не знаємо.

admin

Наверх