Hycan розкрив зовнішність седана A06 > Gercek Tesisat

Hycan розкрив зовнішність седана A06

Молодий китайський бренд Hycan продемонстрував фотографії нового електричного седану A06. Головною перевагою новинки стануть великі розміри, завдяки яким можна буде зручно розміститися на будь-якому місці.

Відзначимо, що автомобіль отримав досить непоганий екстер’єр. Передні бумерангоподібні фари нагадують такі у концептуального шведського Polestar Precept. Корма ж зроблена мінімалістичною, навіть ліхтарі виконані у вигляді вузької світлодіодної смуги і навряд чи комусь вріжуться в пам’ять. Габарити: 4965 мм завдовжки, 1920 мм завширшки і 1520 мм заввишки. Колісна база – 2850 мм.

Варто зазначити, що компанія Hycan раніше була спільним підприємством NIO та GAC, проте NIO зрештою вийшов з СП, вважаючи його не особливо перспективним і зосередившись на своїх проєктах. Тому логічно, що у всіх моделях використовуються технології від GAC, а якщо точніше, то від його дочірнього підрозділу GAC Aion.

Схоже, в основі Hycan A06 лежить платформа та агрегати від GAC Aion S Plus. A06 має виключно передній привід та два електромотори на вибір: на 183 або 217 кінських сил. В обох випадках максимальна швидкість буде обмежена на позначці 160 км/год. Ємність батареї не розкривається, але відомо, що седан зможе долати близько 500 кілометрів на одній зарядці. Живий дебют Hycan A06 заплановано 18 листопада на автосалоні у Гуанчжоу.

admin

Наверх