Honda побудувала 800-сильний гібридний CR-V > Gercek Tesisat

Honda побудувала 800-сильний гібридний CR-V

Хоча колись гібридна технологія була долею нудних, повільних автомобілів, позбавлених задоволення від водіння, виробники суперкарів та гонщики Ле-Мана довели, що цю технологію можна використовувати, щоб зробити автомобілі по-справжньому цікавими. Хоча, з іншого боку, говорячи про справжні трекові машини, мало кому спаде на думку кросовер, і ми зараз не говоримо про «заряджені» із заводу версії, а про стандартні кросовери, які можна зустріти у звичайному міському трафіку. Але на те вони й Honda, щоб поєднувати несумісне.

Автовиробник оголосив, що представить гоночну версію одного зі своїх найнудніших автомобілів – CR-V. Над ним, який отримав назву CR-V Hybrid Racer Project Car, працюють Honda Performance Development, Центр розробки автомобілів та Північноамериканський підрозділ автомобільного дизайну американської Honda.

Інженери Honda повідомили, що автомобіль розвиватиме потужність понад 800 к.с. Вражає, що це більше, ніж здатен показати прототип гоночного автомобіля Acura ARX-06 (а він, до речі, виграв гонку «24 години Дайтон» у січні цього року). Виходячи з правил змагань, спорткар отримав обмежену 671 к.с. потужність, яку реалізовує V6 робочим об’ємом 2,4 літри з подвійним турбонаддувом та електродвигуни.

Залишається незрозумілим, яка трансмісія буде використовуватися в прототипі Honda CR-V Hybrid Racer Project, але CR-V Hybrid 2023 оснащений 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном, який з’єднаний з парою електродвигунів, що виробляють спільно 204 к.с.

Крім збільшення потужності, новий гоночний концепт буде мати величезні аеродинамічні елементи, такі як заднє антикрило, досить велике, щоб підкорити Пайкс-Пік. Він також буде мати величезні розширювачі колісних арок, безліч панелей кузова з вуглецевого волокна, досить серйозний інтер’єр з гоночним кермовим штурвалом, а також задню частину кузова, що відкривається, яка припускає, що у нього може бути двигун, встановлений посередині.

Honda ще не повідомила, які її плани щодо автомобіля CR-V Hybrid Racer Project. Honda Performance Development, проте, є здатною гоночною командою, а це означає, що не виключено, що вона виставить цей автомобіль на будь-яке змагання в майбутньому.

admin

Наверх