Great Wall готує новий флагманський позашляховик > Gercek Tesisat

Great Wall готує новий флагманський позашляховик

В даний час модельний ряд бренду Tank, який концерн Great Wall позиціонує як позашляховий, складається з трьох серійних моделей: Tank 300, Tank 500 і Tank 400. Однак ще у 2021 році був анонсований флагманський позашляховик Tank 800, прототип якого і був помічений в дорожніх випробуваннях. Офіційна прем’єра Tank 800 може відбутися до кінця 2023 року.

Tank 800 уніфіковано з пікапам Great Wall X Cannon, на що вказує, серед всьго іншого, дизайн фронтальної частини позашляховика. Але у поміченого фотошпигунами прототипу ламелі решітки радіатора, на відміну від концепт-кара, розташовані горизонтально. 

За продуктивність Tank 800 відповідає 3,0-літровий V6 Biturbo потужністю 354 к.с. та 500 Нм крутного моменту у поєднанні з 9-ступеневою автоматичною коробкою передач. Зрозуміло, китайці не залишили флагманський позашляховик без гібридної трансмісії, де електродвигун інтегровано в коробку передач.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції внесло велику китайську приватну автомобілебудівну компанію Great Wall Motor до переліку міжнародних спонсорів війни. Компанія виробляє та продає автомобілі під власними брендами, такими як GWM, Haval, WEY, TANK, POER, ORA.

admin

Наверх