GM інвестує в електрокари 35 мільярдів доларів > Gercek Tesisat

GM інвестує в електрокари 35 мільярдів доларів

Незважаючи на суттєві інвестиції в електромобілі, General Motors поки не планує йти з масових сегментів, в яких автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, як і раніше, з великим відривом випереджають батарейні моделі. Про це президент концерну Марк Ройс розповів в інтерв’ю Fox Business перед зустріччю з інвесторами у Нью-Йорку.

Ройс підкреслив, що GM залишається лідером у сегментах середньорозмірних та повнорозмірних пікапів з модельними лінійками брендів GMC та Chevrolet.

«Епоха ДВЗ ще не закінчена», – резюмував топ-менеджер.

Водночас до середини нинішнього десятиліття General Motors планує вкласти приблизно 35 мільярдів доларів у розвиток електромобілів та технологій автопілотування. У лютому цього року генеральний директор концерну Мері Барра оголосила, що виробник розраховує в 2023 році поставити на північноамериканський ринок приблизно 400 тисяч електричних машин, а до 2025-го довести річний показник до 1 млн. Під час публікації фінансової звітності за третій квартал Барра скоригувала цей графік: тепер першої мети хочуть досягти на півроку пізніше.

У свіжому інтерв’ю Марк Ройс зазначив, що вкладення в електротранспорт почнуть окупатися в 2025 році, водночас GM сподіваються на високу маржинальність.

admin

Наверх