Genesis розпочав випробування бездротової зарядки електромобілів > Gercek Tesisat

Genesis розпочав випробування бездротової зарядки електромобілів

Виробник розкішних автомобілів Genesis розпочав випробування нової системи зарядки, щоб допомогти власникам своїх електромобілів відмовитися від необхідності підключати та вимикати свої транспортні засоби, а також зберігати зарядний кабель у автомобілі.

Випробування, які триватимуть до червня 2023 року, проводяться на внутрішньому ринку преміум-бренду в Кореї. Вони включають 23 зарядні панелі потужністю 11 кВт, які встановлені та використовуються 22 автомобілями, сумішшю Genesis GV60s та Electrified Genesis GV70s. Типовий домашній зарядний пристрій забезпечує потужність 7 кВт.

Описується як проект «пошук можливостей для покращення досвіду зарядки електромобілів для клієнтів», система подає електроенергію через магнітне поле. Автомобіль пристосований для того, щоб направляти водія, щоб він точно вирівнявся з наземною площадкою для забезпечення оптимального заряджання.

Це останній крок виробників автомобілів, спрямований на те, щоб зробити зарядку легшою, швидшою та зручнішою. Якщо випробування Genesis виявляться плідними, і компанія зможе зберегти технологію для себе та побудувати загальноєвропейську мережу зарядних станцій, це стане великим стимулом для фірми, що займається виробництвом розкішних автомобілів, подібно до ексклюзивної мережі Supercharger Tesla.

Враховуючи, що в випробуваннях використовуються колодки та намагаються відмовитися від зарядних кабелів, також життєздатним є можливість встановлення цієї технології вдома у власників для додаткової зручності.

admin

Наверх