General Motors знову зупиняє своє виробництво > Gercek Tesisat

General Motors знову зупиняє своє виробництво

Американський концерн заявив у вівторок, що його складальний завод у Сілао в Мексиці, який виробляє пікапи Chevrolet та GMC, продовжить зупинку виробництва до 20 березня через нерозкриту тимчасову проблему з ланцюжком поставок.

Найбільший автовиробник США раніше оголосив, що з 4 по 12 березня припиняє виробництво на своєму заводі в Мексиці через проблеми з ланцюжком постачання. Тоді у прес-службі марки заявили, що компанія працює з постачальниками над вирішенням проблеми з ланцюжком постачань і планує відновити виробництво наступного тижня.

У GM відмовилися повідомити, в чому проблема, але заявили, що вона не пов’язана із напівпровідниковими чипами.

Фінансовий директор GM Пол Джейкобсон заявив у січні, що автовиробник продовжує «стикатися з деякими проблемами з ланцюжками постачання та логістикою, але в цілому все йде в правильному напрямку».

Минулого місяця GM зазначила, що з 27 березня на два тижні призупинить складальний завод у Форт-Уейні, штат Індіана, який збирає пікапи Chevrolet Silverado та GMC Sierra, щоб підтримувати «оптимальний рівень запасів у наших дилерських центрах». GM заявила, що зупинка виро

admin

Наверх