GEM додав до своїх популярних низькошвидкісних електромобілів сонячні панелі > Gercek Tesisat

GEM додав до своїх популярних низькошвидкісних електромобілів сонячні панелі

Компанія WAEV, виробник популярного електромобіля GEM, анонсувала новий варіант сонячної панелі, який перетворює дах електромобіля на зручне джерело енергії.

Електромобілі GEM – це клас невеликих та ефективних транспортних засобів, призначених для експлуатації у міських районах та скрізь, де немає потреби у великих повнорозмірних автомобілях. Ці авто – одні з найпопулярніших низькошвидкісних транспортних засобів у США.

Оскільки це повністю електричні транспортні засоби, вони живляться від акумуляторів і зазвичай вимагають підключення до розетки для підзарядки.

Презентований новий модуль монокристалічної сонячної панелі є додатковим аксесуаром, що кріпиться до даху автомобіля та допомагає заряджати свинцево-кислотну або літієву батарею GEM, залежно від моделі.

Компанія не опублікувала точних специфікацій номінальної потужності модулів сонячних панелей, але поділилася оцінками дальності дії для різних моделей.

Наприклад, залежно від моделі GEM, WAEV очікує, що сонячний аксесуар збільшить дальність дії від 6,9 до 20 км на день.

Сонячні батареї на звичайних електромобілях рідко збільшують запас ходу, в основному через потужніші двигуни, які використовуються в повнорозмірних електромобілях.

Але LSV, такі як GEM, мають менші двигуни, які розганяють їх тільки до 40 км/год. Через це вони набагато ефективніші і, таким чином, можуть перетворити ту ж кількість електроенергії від сонячного генератора на набагато більший запас ходу.

Ці типи LSV на сонячних батареях зазвичай не одержують весь свій заряд від сонця, а скоріше використовують сонячну панель як форму розширювача діапазону. Транспортні засоби, як і раніше, можна підключати до звичайних електричних розеток для первинної зарядки.

Низькошвидкісні транспортні засоби, які часто називають сусідніми електромобілями (NEV) або мікроавтомобілями, пропонують безліч переваг, які сприяють більш стійкому та зручному способу пересування в місцевих спільнотах.

В якості екологічно чистої альтернативи звичайним автомобілям з бензиновим двигуном, електромобілі NEV виробляють нульові викиди, допомагаючи зменшити забруднення повітря та підвищити якість повітря.

Їхній компактний розмір та низька швидкість роботи роблять їх ідеальними для пересування тісними просторами та багатолюдними вулицями, що також допомагає створити безпечніше середовище для пішоходів та велосипедистів, що розділяють дорогу.

На додаток до своїх екологічних переваг NEV можуть похвалитися нижчими експлуатаційними витратами та витратами на технічне обслуговування, що призводить до значної економії коштів для власників. Їхня безшумна робота також допомагає знизити шумове забруднення.

Хоча у США їх все ще небагато, NEV є зростаючим сегментом транспортної галузі. Досягнення, такі як сонячні панелі на даху для цих ефективних електромобілів можуть сприяти більш широкому впровадженню за рахунок скорочення частоти зупинок підзарядки.

admin

Наверх