Geely випустить новий недорогий кросовер для молоді > Gercek Tesisat

Geely випустить новий недорогий кросовер для молоді

«Молодий» бренд Geometry Automobile, заснований Geely для випуску преміальних електрокарів, готує до дебюту недорогу модель під літерою E. Це буде невеликий «батарейний» кросовер з яскравими акцентами у зовнішності, орієнтований на молодіжну аудиторію.

Новинка отриала двокольоровий кузов, для якого можна буде вибрати одну з чотирьох схем забарвлення Green Vine, Jasmine, Mint або Blue Lotus. Вузькі денні ходові вогні з’єднані світлодіодною смугою, а основні блокфари розташовані знизу в яскравих рамках. Ззаду у Geometry E об’ємні вигнуті ліхтарі та козирок із повторювачем стоп-сигналу. Розмір колісних дисків моделі складе 16 дюймів, а дорожній просвіт – 148 міліметрів.

Інтер’єр бюджетного електрокара поки не розкривають, проте характеристики силової установки вже відомі завдяки інсайдерам. Geometry E отримає електромотор потужністю 82 кінські сили, пару якому складе «одношвидкісна» трансмісія. На одному заряді літій-залізо-фосфатного акумулятора ємністю 39,4 кіловат-години він зможе проїжджати до 401 кілометра. Максимальна швидкість – лише 121 кілометр на годину.

admin

Наверх