Ford представив спеціальний електричний пікап F-150 Lightning > Gercek Tesisat

Ford представив спеціальний електричний пікап F-150 Lightning

Компанія Ford представила спеціальне видання електричного пікапа F-150 Lightning під назвою Platinum Black, яке буде майже непомітною у темряві. Машина вирізняється матовим чорним покриттям, чорним логотипом, а також темними 22-дюймовими колісними дисками.

Зазвичай відключення електроенергії – це погана новина для електромобілів, але компанія Ford не могла пропустити можливість створити затемнену версію F-150 Lightning Platinum. Модель також має дверні ручки кольору чорного агату та зсувні підніжки з елементами «чорного агату».

«Темна» тема продовжується і в салоні електричного пікапа. В машині встановлені чорні шкіряні сидіння Nirvana, а також тоновані алюмінієві пластини на порогах та багажнику з номером екземпляру лімітованої серії.

Ексклюзивний F-150 Lightning Platinum оснащений системою повного приводу, яку забезпечують два електромотори сумарною потужністю 580 к.с. та максимальним крутним моментом у 1050 Нм. Це дозволяє важкому пікапу розганятися з місця до 100 км/год менш ніж за чотири секунди, при цьому мати запас ходу у 483 км.

Зазначається, що всього буде випущено 2000 «темних» електричних Ford. Ціна на новинку починається від 97 995 доларів. Клієнти отримають перші оплачені машини вже на початку 2024 року.

admin

Наверх