Ford пожертвує популярними моделями заради електромобілів > Gercek Tesisat

Ford пожертвує популярними моделями заради електромобілів

Ford планомірно впроваджує стратегію переходу на електромобілі. Компанія вже має кілька «батарейних» моделей. Так у США Ford пропонує електричні фургони F-150 Lightning, Mustang Mach-E та E-Transit. Спеціально для ринку Європи американці підготували електричний позашляховик Explorer. Його продаж розпочнеться влітку наступного року. Найближчим часом у лінійці бренду з’явиться його аналог для американського ринку. Про такий трирядний позашляховик із просторим салоном та великим запасом ходу нещодавно розповів голова Ford Джим Фарлі.

Заради «європейського» Explorer з конвеєра заводу в Кельні, Німеччина, зняли Fiesta. За 47 років популярна у Європі модель змінила вісім поколінь, але стала жертвою електрифікації. Як стало відомо, Blue Oval планує відмовитися ще від трьох «паливних» моделей. За деякими даними, йдеться про бензинові Ford Escape, Edge та Transit Connect. Офіційно цю інформацію не підтверджено.

Їхнє місце на конвеєрі займуть електромобілі наступного покоління, побудовані на спеціально розробленій архітектурі. Зі слів Фарлі, у найближчій перспективі темпи впровадження електромобілів «будуть трохи повільнішими, ніж очікувалося», але це «піде на користь таким раннім гравцям, як Ford». Компанії навіть довелося відкласти мету 600 000 випущених електромобілів до наступного року. Але у керівництві Ford вважають, що продукти другого покоління значно підвищать прибутковість та водночас оптимізують виробництво. Заради цього варто трохи зачекати.

admin

Наверх