Ford розкрив дату дебюту нового Mustang > Gercek Tesisat

Ford розкрив дату дебюту нового Mustang

Культовий спорткар Ford Mustang чекає на зміну поколінь – машина, яка у своєму шостому поколінні стала на конвеєр в 2015 році, наступника отримає вже найближчої осені. На своїй сторінці у соціальних мережах глава американського автовиробника Джим Фарлі не лише анонсував дату прем’єри спорткара, а й розкрив першу інформацію про новинку. Вона збереже знаковий для себе двигун V8 і буде доступна навіть, як мінімум у вигляді опції, з механічною коробкою передач.

«Ми раді підтвердити, що 14 вересня на автосалоні в Детройті ми представимо новий Ford Mustang сьомого покоління. Це приголомшливий автомобіль, яким я радий поділитися ним зі світом!», – написав Фарлі, супроводжувавши запис хештегом #SaveTheManuals та коротким відеотизером.

З ролика зрозуміло, що новий Mustang запропонують покупцям із 6-ступінчастою механічною коробкою передач, а фоновий звук у тизері вказує на те, що автомобіль у тому чи іншому вигляді, але буде доступний із бензиновим двигуном V8.

Жодної іншої інформації про модель поки немає. Нагадаємо, раніше Ford оголосив, що Mustang сьомого покоління збиратимуть на заводі у Флет-Році, який з цієї нагоди модернізують та підготують до збільшення обсягів виробництва.

admin

Наверх