Ford побудував електричний шкільний автобус на базі E-Transit > Gercek Tesisat

Ford побудував електричний шкільний автобус на базі E-Transit

Ford представив свій перший повністю електричний шкільний автобус Type A. Презентація новинки відбулася у рамках заходу Work Truck Week 2023 у Індіанаполісі, США.

Type A побудований на базі електричного Ford E-Transit, який вийшов на ринок 2022 року. Запропонувавши кілька конфігурацій та пакетів, призначених для всіх видів бізнесу, компанія змогла захопити майже три чверті ринку електричних фургонів.

Як кажуть у Ford, E-Transit дозволить скоротити викиди СО2 на 57% порівняно із паливними фургонами того ж типу. Поява у лінійці шкільного автобуса дозволить збільшити цей показник, а Ford зможе ще більше посилити свої позиції на ринку.

Жодної технічної інформації про Type A, включаючи запас ходу, компанія не надала. Не озвученою залишилася і вартість моделі. Завдяки державним субсидіям на придбання електричних шкільних автобусів для багатьох шкільних округів він буде майже безкоштовним.

Розмір компенсації за заміну старих дизельних автобусів повністю електричними може досягати 375 000 доларів. Крім того, у рамках Закону про інфляцію ще 20 тисяч доларів держава виділяє на облаштування зарядної інфраструктури.

У деяких штатах шкільні округи мають перейти на електричні автобуси найближчим часом. Наприклад, у Нью-Йорку весь автопарк має стати електричним не пізніше 2035 року. Бостон планує позбутися старих дизельних та пропанових автобусів до 2030 року.

У цьому світлі поява у модельній лінійці Ford електричного шкільного автобуса дуже слушна.

admin

Наверх